top of page

Market Research Group

Public·36 members

Kukësi Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 16 dhjetor 2023


Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 12 nëntor 2023 Sot [TV<<<] Kukësi Tirana drejtpërdrejt falas 18 shtator 2023 [TRANSMETIM<] Vllaznia Bylis Ballsh ...


[[[SHIKO TV<<]**]] Erzeni Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 17 tet 2022 — 2022 00:00 Ballsh KF Bylis – KF Partizani 03. 2022 00:00 Durrës KF Erzeni – KF Teuta 03. 2022 00:00 Kukes FK Kukesi – KS Kastrioti 03. 2022... [[TV DREJTPËRDREJT]] Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë [TV] Partizani Tirana Egnatia 2022 18/09/2023 KS Perparimi Kukesi. vs. KF Laci. liveSream. Transmetim i drejtpërdrejtë. 2022 00:00 Durrës KF Teuta – KF Bylis 27... 2Average conceded goals per match80%Chance to score goal next match50%Chance to conceded goal next match5Number of clean sheet matches2Failure to score matches5Matches over 2. 5 goals in5Matches under 2. 5 goals in8 min. Time without scored goal50 min. Kukësi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 dhjet2022 00:00 Durrës KF Teuta – FK Kukesi 10. 2022 00... Kukësi Dinamo Tirana... Skënderbeu Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 11 21 orë më parë — 27... FK Kukesi vs Teuta Durres » Predictions, Odds and Live ScoresOn Sunday, the 3rd December 2023, KS Kukesi will face KF Teuta in the 15th round of the the Kategoria Superiore. Kickoff is scheduled for 12:30 PM UTC. 26 But de Ildi Gruda 1 Teuta Durrës - Kukësi: 0-0 03/02 T P 1. 15 33 2. 13 28 3. 21 4. 14 19 5. 17 6. Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 202 2022 00:00 Durrës KF Teuta – FK Kukesi 10. 2022 00 Kukësi Dinamo Tirana Skënderbeu Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 11 21 orë më parë — 27... Sipas Shorti i "Euro 2024", Shqipëria në një grup të fortë Short i vështirë për Shqipërinë i hedhur në Hamburg për "Euro 24". Skënderbeu Teuta Durrës 2022 24 nëntor 2023... transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt(TRANSMETO) Bylis... [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË*]#] Egnatia Kukësi 28 maj 2023 — Teuta... Arrestimi i tij vjen pas urdhër-arrestit të lëshuar Operacioni “Metamorfoza”, 5 të arrestuarit kërkojnë lirinë në Gjykatën e Lartë Pesë të arrestuarit e operacionit “Metamorfoza” iu drejtuan Gjykatës së Lartë për ndryshim të masës së sigurisë, Sport Shko tek Rtsh Sport “Euro 2024”, Silvinjo optimist: Rivalë të fortë, por… Duka për shortin: I fortë bëhesh kur fiton me më të fortët Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, pas përfundimit të shortit të Euro 2024, ka dhënë një prononcim për fshf. Tracks & Trails ... Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. ((FUTBOLLI**)) Dinamo Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejt 1 ... Kreu | Radio Televizioni ShqiptarLexo Lajme Shko tek Rtsh24 Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, atentat ndaj kushëririt të Ardian Nikulajt Presidenti Duka optimist: Mund të kalojmë grupin, kam besim te Shqipëria Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka komentoi shortin e Euro 2024, ku kuqezinjtë gjejnë Kroacinë, Spanjën dhe Reagon Silvinjo pas shortit: Grupi është i vështirë, do të provojmë është një sfidë e bukur Trajneri i Kombëtares Sylvinho ka folur pas shortit të Evropianit ku e ka cilësuar grupin B si shumë të vështirë, për faktin "Euro 2024", takimet e Shqipërisë më 15, 19 dhe 24 qershor Pas hedhjes së shortit për Euro "Gjermani 2024" kanë dalë më shumë hollësi për takime