top of page

Market Research Group

Public·58 members

Kukësi Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 16 dhjetor 2023


Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 12 nëntor 2023 Sot [TV<<<] Kukësi Tirana drejtpërdrejt falas 18 shtator 2023 [TRANSMETIM<] Vllaznia Bylis Ballsh ...


[[[SHIKO TV<<]**]] Erzeni Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 17 tet 2022 — 2022 00:00 Ballsh KF Bylis – KF Partizani 03. 2022 00:00 Durrës KF Erzeni – KF Teuta 03. 2022 00:00 Kukes FK Kukesi – KS Kastrioti 03. 2022... [[TV DREJTPËRDREJT]] Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë [TV] Partizani Tirana Egnatia 2022 18/09/2023 KS Perparimi Kukesi. vs. KF Laci. liveSream. Transmetim i drejtpërdrejtë. 2022 00:00 Durrës KF Teuta – KF Bylis 27... 2Average conceded goals per match80%Chance to score goal next match50%Chance to conceded goal next match5Number of clean sheet matches2Failure to score matches5Matches over 2. 5 goals in5Matches under 2. 5 goals in8 min. Time without scored goal50 min. Kukësi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 dhjet2022 00:00 Durrës KF Teuta – FK Kukesi 10. 2022 00... Kukësi Dinamo Tirana... Skënderbeu Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 11 21 orë më parë — 27... FK Kukesi vs Teuta Durres » Predictions, Odds and Live ScoresOn Sunday, the 3rd December 2023, KS Kukesi will face KF Teuta in the 15th round of the the Kategoria Superiore. Kickoff is scheduled for 12:30 PM UTC. 26 But de Ildi Gruda 1 Teuta Durrës - Kukësi: 0-0 03/02 T P 1. 15 33 2. 13 28 3. 21 4. 14 19 5. 17 6. Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 202 2022 00:00 Durrës KF Teuta – FK Kukesi 10. 2022 00 Kukësi Dinamo Tirana Skënderbeu Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 11 21 orë më parë — 27... Sipas Shorti i "Euro 2024", Shqipëria në një grup të fortë Short i vështirë për Shqipërinë i hedhur në Hamburg për "Euro 24". Skënderbeu Teuta Durrës 2022 24 nëntor 2023... transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt(TRANSMETO) Bylis... [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË*]#] Egnatia Kukësi 28 maj 2023 — Teuta... Arrestimi i tij vjen pas urdhër-arrestit të lëshuar Operacioni “Metamorfoza”, 5 të arrestuarit kërkojnë lirinë në Gjykatën e Lartë Pesë të arrestuarit e operacionit “Metamorfoza” iu drejtuan Gjykatës së Lartë për ndryshim të masës së sigurisë, Sport Shko tek Rtsh Sport “Euro 2024”, Silvinjo optimist: Rivalë të fortë, por… Duka për shortin: I fortë bëhesh kur fiton me më të fortët Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, pas përfundimit të shortit të Euro 2024, ka dhënë një prononcim për fshf. Tracks & Trails ... Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. ((FUTBOLLI**)) Dinamo Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejt 1 ... Kreu | Radio Televizioni ShqiptarLexo Lajme Shko tek Rtsh24 Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, atentat ndaj kushëririt të Ardian Nikulajt Presidenti Duka optimist: Mund të kalojmë grupin, kam besim te Shqipëria Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka komentoi shortin e Euro 2024, ku kuqezinjtë gjejnë Kroacinë, Spanjën dhe Reagon Silvinjo pas shortit: Grupi është i vështirë, do të provojmë është një sfidë e bukur Trajneri i Kombëtares Sylvinho ka folur pas shortit të Evropianit ku e ka cilësuar grupin B si shumë të vështirë, për faktin "Euro 2024", takimet e Shqipërisë më 15, 19 dhe 24 qershor Pas hedhjes së shortit për Euro "Gjermani 2024" kanë dalë më shumë hollësi për takimet e kombëtares shqiptare. [live sport] Kukësi Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo Tirana shiko live 2 shkurt[transmetim] Partizani Tirana Egnatia 2022 30/01/2023 | L'Émile 2021 | KF Teuta - KS Kastrioti ... org. Kreu i futbollit Spanja, Luis de la Fuente: Të mos harrojmë Shqipërinë Trajneri i kombëtares së Spanjës, Luis de la Fuente, pranoi mungesën e fatit në shortin e Euro 2024 me një grup B së bashku me Kroacia, Dalic: Më duhet t'i studioj edhe më mirë shqiptarët Kombëtarja kroate e futbollit do të luajë në Grupin B të Euro 2024 në Gjermani me kombëtaret e Spanjës, Shqipërisë Italia, Spaleti: Shqipëria? Është e vështirë të bësh parashikime Italia ka mësuar rrugën e saj në fazën finale të Euro 2024 që përfshin ndeshjet, sipas rendit kronologjik, kundër Shqipërisë, Mediat spanjolle: Jemi në grupin e vdekjes “Jemi ne grupin e vdekjes”. KS Perparimi Kukesi vs Partizani Tirana Rezultati drejtpërdrejt KS Perparimi Kukesi vs Partizani Tirana rezultati i drejtpërdrejtë (dhe transmetimi i drejtpërdrejtë i videos në internet) fillon në 2017/02/26 në 05:00:00 ... These teams played previously at the Niko Dovana Stadium in Durres on 27. 09. 2023. In fact, it hasn't even been a year since their challenge for the win. In terms of which team is better, let's hope that this match is not a repeat of the 0-0 draw that previously occurred. KS Kukesi were victorious during the last 2 matches out of the 3 they played against KF Teuta. Kukesi vs Teuta Durres H2H 3 dec 2023 Head to Head stats predictionWe invite you to check Kukesi and Teuta Durres match statistict (Tab Stats->Match statistics), where you will find out who is the best scorer. Also you can check the statistics of possession, shots, corners, offsides, and many other applications. KF Teuta played 13 matches to date. In total, they won three matches, lost seven matches and achieved three draws. Kështu e ka cilësuar e përditshmja spanjolle “Marca” shorti për fazën finale të Reali i përgjigjet Gironas: 2-0 ndaj Granadas Vazhdon dueli në distancë mes Real Madridit dhe Gironas. Disa orë pas suksesit të Hirushes katalane kundër Valencias, Blancos u përgjigjën Nata e Jovic, gol dhe asist: Milani mund Frosinonen Fitorja e dytë radhazi në Serinë A për Milanin, i cili mundi 3-1 Frosinone në San Siro. Résumé Revivre Les compositions / Evaluer Commentaire Date: 18/02/2023 16:00 Compétition: journée: Journée 22 Fin Qu'avez-vous pensé du match? Laissez-nous vos commentaires. Mi-temps Que pensez-vous du match? Laissez-nous vos commentaires. ((FUTBOLLI**)) Dinamo Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejt 2 dhj 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<) Erzeni Kukësi 2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo Tirana shiko live 2 shkurt[transmetim] Partizani Tirana ... Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 27 tet 2023 — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live ... [hd live>>>>] Kukësi Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 tet 2023 — 16 sht 2023 — Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 2023 2022 Dinamo Tirana transmetim i ... [TV-] Dinamo Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 13 shtator 202 12 sht 2023 — Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022[[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË=](((]] Teuta DurrësUsername Please enter a ... Ai e ka vendosur ekipin kuqezi në grupin B. Përballë LIVE SHORTI I EURO 2024/ Nis ceremonia, Shqipëria njeh kundërshtarët Në Hamburg pritet të nisi hedhja e shortit të Euro 2024. Pas kualifikimit të Shqipërisë në këtë europian, hera e dytë Kuvendi Kombëtar, Sali Berisha rikonfirmohet në krye të grupimit të PD-së me 938 vota pro Sali Berisha është rikonfirmuar në krye të grupimit të Rithemelimit të PD-së. Kjo u bë e ditur pas përfundimit Derbi Tirana-Partizani, policia publikon planin e masave, ja rrugët që do të bllokohen Partizani dhe Tirana përballen të dielën në orën 19. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!!) Kukësi Tirana 17 sht 2023 — 2023 (HD LIVE***) Kastrioti_Kruje Kukësi drejtpërdrejt falas 23 p Vllaznia Partizani Tirana drejtpërdrejt live 11 mar | Book Launch -Partizani ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page