Market Research Group

Public·68 members

Καλάθι Ολυμπιακός μετάδοση σκορ 15.12.2023 Ζωντανή μετάδοση στην τηλεόραση

Žalgiris εναντίον ΚΑΕ Ολυμπιακός μετάδοση 2022 24 Νοεμβρίου 2023 τηλεόραση OAKA ALTION, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ AKTOR, ZALGIRIS KAUNAS, 73 71, ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ .

Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός: 71-72 (hls) - Novasports Τα καλύτερα στιγμιότυπα από τη μεγάλη νίκη του Ολυμπιακού επί της Φενέρμπαχτσε με (72-71)Novasports · 3 Μαΐ 2023 Final Four 2023, Ολυμπιακός - Ρεάλ Μαδρίτης: Το μεγάλο 21 Μαΐ 2023 — Ο Σέρχιο Γιούλ πήρε την ευθύνη πάνω του και παρά το γεγονός πως δεν είχε βάλει ούτε πόντο στον τελικό σκόραρε το νικητήριο καλάθι για τη Ρεάλ Παναθηναϊκός εναντίον Ολυμπιακός μετάδοση σκορ 30 29 Οκτ 2023 — (ΡΟΉ@@@) Ολυμπιακός εναντίον Άρης μετάδοση σκορ 27 Σεπτεμβρίου 2023 πριν από 3 ημέρες — εναντίον Ολυμπιακός ζωντανή 26 Ιουλίου 2023 [[SPORT ... Ολυμπιακός Καρδίτσας μετάδοση 11 Δεκεμβρίου 2023 πριν από 4 ημέρες — Καρδίτσας ΑΕΚ μετάδοση σκορ 4 Νοεμβρίου 2023 Σήμερα πριν από 7 ημέρες — ΠΑΟΚ Β εναντίον Αναγέννηση Καρδίτσας ζωντανή 4 πριν από 1 ώρα — ... LIVE μετάδοση: Ολυμπιακός-Εφές Απλά περιμένουμε το τελικό σκορ, αφού ο Ολυμπιακός έχει κάνει ουσιαστικά το 1-0 στη σειρά. 22:44. 87-70 Καλάθι του Ντάνστον ύστερα από δημιουργία του Ερτέλ. 22 ... Νίκη του Ολυμπιακού επί της Ζάλγκιρις με Πίτερς που θύμισε... Βεζένκοφ! Σε ένα πολύ όμορφο παιχνίδι από πλευράς θεάματος, ο Ολυμπιακός επικράτησε της Ζάλγκιρις στην Κύπρο με σκορ 75-72, στο φιλικό παιχνίδι των δύο ομάδων για το τουρνουά «Νεόφυτος Χανδριώτης». Έχοντας κορυφαίο του παίκτη τον Πίτερς, ο Ολυμπιακός επιβλήθηκε της Ζάλγκιρις στην Κύπρο με 75-72, στα πλαίσια του τουρνουά «νεόφυτος Ανδριώτης». Ο Άλεκ Πίτερς μπήκε στα... παπούτσια του Βεζένκοφ, ο Νίκολα Μιλουτίνοφ κυριάχρησε απόλυτα στη ρακέτα και ο Ολυμπιακός επικράτησε δύσκολα της Ζάλγκιρις με 75-72 στον αγώνα τους για το τουρνουά «Νεόφυτος Ανδριώτης». Νέο καλάθι του Σίκμα και 34-28 μπροστά ο Ολυμπιακός 32-28 με καλάθι του Παπανικολάου. 30-28 το σκορ, ο Ολυμπιακός συνεχίζει να έχει προβάδισμα. Χτυπάει στον αιφνιδιασμό ο Ολυμπιακός, 28-26 μπροστά οι ερυθρόλευκοι Φοβερή συνεργασία Λούντζη - Σίκμα και ο Ολυμπιακός πέρασε μπροστά με 24-23, όμως ο Έβανς απάντησε με τρίποντο για το 24-26 Tρίποντο ο Λαρεντζάκης και 19-21, μειώνει στο καλάθι ο Ολυμπιακός Συνεχίζει να προηγείται η Ζάλγκιρις, 16-21 Φοβερό κάρφωμα της Ζάλγκιρις και 14-17 Ξεκίνησε το 2ο δεκάλεπτο. Σακίλ ΜακΚίσικ Τέλος 1ης περιόδου, ο Ολυμπιακός βρίσκεται πίσω στο σκορ με 14-15 Ισοφάρισε ο Ολυμπιακός με βολές του Πίτερς, όμως η Ζ¨αλγκιρις πέρασε και πάλι μπροστά 13-15 το σκορ Πήραν φωτιά οι δύο ομάδες, με τρία συνεχόμενα τρίποντα το σκορ έχει πάει στο 11-13 για τη Ζάλγκιρις Οπαδοί Ολυμπιακού Πέρασαν μπροστά οι Λιθουανοί με τρίποντο, 8-10 το σκορ Μειώνουν στον πόντο με τον Σίμσακ οι Λιθουανοί, 8-7 το σκορ Η Ζάλγκιρις μείωσε στον πόντο (6-5), όμως ο Μιλουτίνοφ έδωσε ξανά αέρα 3 πόντων στον Ολυμπιακό (8-5) 6-2 με βολές του Κάνααν 4-2 μπροστά ο Ολυμπιακός Η παρουσίαση του Ολυμπιακού Νευρικό ξεκίνημα για τις δύο ομάδες, 2-2 έπειτα από 3 λεπτά αγώνα Ισοφαρίζει με κάρφωμα ο Μιλουτίνοφ Πρώτο καλάθι για τη Ζάλγκιρις, 2-0 το σκορ Ξεκίνησε ο αγώνας! Δείτε τα highlights του Μακάμπι - Ερυθρός Αστέρας Η έδρα της αναμέτρησης είναι κατάμεστη. Η ομάδα του Γιώργου Μπαρτζώκα αγωνίστηκε χωρίς τους Φαλ και ΜακΚίσικ. Ο Σίκμα έπαιξε περισσότερο στο «5» παρά στη θέση του πάουερ φόργουορντ όμως ο Ολυμπιακός έδειξε ότι παρά τη φυγή των Βεζένκοφ και Σλούκα, διατηρεί τα στοιχεία που τα δύο τελευταία χρόνια τον έχουν αναγάγει σε μια από τις κορυφαίες ομάδες της Euroleague. Οι δύο αντίπαλοι μπήκαν κάπως «μουδιασμένοι» στο παρκέ και τα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης δεν είχαν να επιδείξουν κάτι εντυπωσιακό. (((ΠΟΔΌΣΦΑΙΡΟ!!!))) Πολωνία Ελλάδα μετάδοση - UBP Group 5 Δεκ 2023 — (ΠΟΔΌΣΦΑΙΡΟ!!!))) Πολωνία Ελλάδα μετάδοση σκορ 05.12.2023 πριν από 3 ημέρες — σκορ της ομάδας Κηφισιά, στο τμήμα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Ελλάδα. Το ... Ολυμπιακός live scores, αποτελέσματα, πρόγραμμα Η υπηρεσία με τα σκορ της ομάδας Ολυμπιακός λειτουργεί σε πραγματικό χρόνο και ανανεώνεται live. μετάδοση του περιεχομένου ή της διαφήμισης στη συσκευή σας. 34'' ακόμα για τη λήξη Τρίποντο του Ουλάνοβας και 72-70 μπροστά η Ζάλγκιρις 2 λεπτά ακόμα στον αγώνα, ο Ολυμπιακός μπροστά με 70-69 Σερί 5-0 για τον Ολυμπιακό και 70-67 το σκορ για την ομάδα του Μπαρτζώκα! 65-67 πέρασαν πάλι μπροστά οι Λιθουανοί Οπαδός Ζάλγκιρις © Intime Ο Τίμσα σκοράρει για τρεις, 63-64 μπροστά η Ζάλγκιρις! Ισοφαρίζουν οι Λιθουανοί, 61-61! Απαντάει άμεσα ο Σίκμα, 63-61 Ο Κίναν Έβανς βάζει τρομερό καλάθι και παίρνει και φάουλ. Αστοχεί στη βολή, 61-59 το σκορ Λαρεντζάκης για τρεις και 61-57! 58-54 με τρίποντο του Πίτερς, όμως ο Τίμσα απαντάει για το 58-57 9 λεπτά ακόμα για τη λήξη, ο Ολυμπιακός είναι μπροστά με 55-54 54-52 το σκορ, ο Ολυμπιακός έχει βολές με τον Λαρεντζάκη Πολύ ωραία συνεργασία Κάνααν - Μίλουτινοφ, κάρφωμα του τελευταίου και 51-50! Πολύ ανταγωνιστικές οι ομάδες, 49-50 μπροστά η Ζάλγκιρις! Τρίποντο του Πίτερς και 49-46 μπροστά ο Ολυμπιακός! Φοβερό παιχνίδι, ο Ολυμπιακός μπροστά με 46-44! Προβάδισμα για τον Ολυμπιακό με τον Ουόκαπ, 42-38 Βρήκαν ρυθμό οι ομάδες, 38-38 το σκορ Mε καλάθι της Ζάλγκιρις ξεκίνησε το β', αλλά ο Ολυμπιακός απάντησε για το 36-32 Τέλος ημιχρόνου! Ο Ολυμπιακός προηγείται με 34-30! O Γιώργος Μπαρτζώκας δοκιμάζει σχήμα με Σίκμα στο «5» και Παπανικολάου στο «4» και ο Ολυμπιακός ρολάρει. Οι Λιθουανοί στο 10' προηγούνταν με 15-14, όμως ο Ολυμπιακός στη 2η περίοδο ήταν καλύτερος και κατάφερε να πάει στο ημίχρονο προηγούμενος με 4 πόντους (34-30). Αμφίρροπο το ματς και στην 3η του περίοδο με τις δύο ομάδες να μην μπορούν να ξεφύγουν στο σκορ και τον Μιλουτίνοφ να κυριαρχεί απόλυτα κάτω από τα καλάθια. Στο 30' οι Πειραιώτες προηγούνταν με 55-54, ενώ το σκηνικό παρέμεινε ίδιο και στο τελευταίο δεκάλεπτο με συνεχείς εναλλαγές στο σκορ και ανατροπές. Η Ζάλγκιρις προηγήθηκε με στο τελευταίο λεπτό με 72-71, όμως ο Ολυμπιακός βρήκε τις απαντήσεις με τον Πίτερς και τελικά πανηγύρισε τη νίκη! ΤΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-15, 34-30, 55-54, 75-72. Τα highlights Θυμηθείτε το live του αγώνα Τέλος της αναμέτρησης, ο Ολυμπιακός νίκησε με 75-72! Διαφορά τριών πόντων για τον Ολυμπιακό, 75-72 με βολές του Γκος Λέι απ του Πίτερς και προβάδισμα για τον Ολυμπιακό, 73-72. 1. Ολυμπιακός live scores, αποτελέσματα, πρόγραμμα, Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός live | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΕλλάδαΒΟΗΘΕΙΑ: Βρίσκεστε στην σελίδα με τα σκορ της ομάδας Ολυμπιακός, στο τμήμα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Ελλάδα. Το Flashscore. gr προσφέρει ζωντανά σκορ, τελικά και επί μέρους αποτελέσματα, βαθμολογίες και λεπτομέρειες αγώνων (σκόρερ, κόκκινες & κίτρινες κάρτες, σύγκριση αποδόσεων, κτλ) για την ομάδα Ολυμπιακός. Εκτός από τα σκορ της ομάδας Ολυμπιακός, μπορείτε να παρακολουθήσετε 1000+ διοργανώσεις ποδοσφαίρου από 90+ χώρες σε όλο τον κόσμο, μέσω του Flashscore. Ολυμπιακός Καρδίτσας ζωντανή 2022 11 Δεκεμβρίου 2023 πριν από 4 ημέρες — εναντίον ΠΑΟΚ ζωντανή Άρης εναντίον Ολυμπιακός μετάδοση 2022... ΠΑΟΚ Β... Καρδίτσας εναντίον ΑΕΚ μετάδοση σκορ 4 Νοεμβρίου 2023 καλάθι (82 ... Στις κερκίδες βλέπουμε και πολλούς Λιθουανούς! Ο Ολυμπιακός θα αγωνιστεί με τις μαύρες εμφανίσεις Oι δύο αντίπαλοι κάνουν λίγο ακόμα ζέσταμα αφού η διπλή παράταση στο πρώτο ματς έχει καθυστερήσει Ολυμπιακό και Ζάλγκιρις. Να σας πούμε εδώ ότι ουσιαστικά αυτό θα είναι το πρώτο κανονικό φιλικό του Ολυμπιακού, αφού αυτά κόντρα σε Προμηθέα και Αρμάνι δεν ολοκληρώθηκαν σε 4 δεκάλεπτα, αφού υπήρχαν πολλές απουσίες Είμαστε στην παρουσίαση των ομάδων. Σε λίγο θα ξεκινήσει ο αγώνας Εν αναμονή του τζάμπολ Ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση της Μακάμπι με τον Ερυθρό Αστέρα, οπότε σε λίγο θα έχουμε τζάμπολ στον αγώνα του Ολυμπιακού! Ο Γιώργος Μπαρτζώκας έχει πάρει στην αποστολή και τους 14 παίκτες της ομάδας του. [LIVE SPORT!] Περιστερίου εναντίον Ολυμπιακός μετάδοση [LIVE SPORT!] Περιστερίου εναντίον Ολυμπιακός μετάδοση σκορ 27 Νοεμβρίου 2023 πριν από 3 ημέρες — (Ροή=) Žalgiris εναντίον ΚΑΕ Ολυμπιακός μετάδοση σκορ ... Περιστερίου Ολυμπιακός μετάδοση σκορ 25 Νοεμβρίου 2023 25 Νοε 2023 — Artus - deine Ideen für Stuttgart. Öffentlich·33 Mitglieder. Beitreten. Ολυμπιακός | Σύνοψη Η σελίδα της ομάδας Ολυμπιακός στο Flashscore.gr προσφέρει ζωντανά σκορ, αποτελέσματα, βαθμολογίες και λεπτομέρειες αγώνων. Ολυμπιακός - Μακάμπι 71-68: Όργια Πίτερς με 21 πόντους, 23 Σεπ 2023 — Ο Αμερικανός πάουερ φόργουορντ ήταν «όλα τα λεφτά» με 21 πόντους και μεγάλα καλάθια, ενώ εξαιρετικός ήταν ο Νίκολα Μιλουτίνοβ (12 πόντους, 8ρ., ...