top of page

Market Research Group

Public·68 members

UTA Arad vs Farul Constanța în direct live 16 decembrie 2023

26 oct. 2023 — ... Farul Constanţa a remizat pe teren propriu, scor 2-2, cu UTA Arad, într-o partidă restantă din etapa a cincea a Superligii Au marcat ...

Farul Constanta live scores, results, fixtures, FC UTA Arad v Farul Constanta live | Football, RomaniaHELP: You are on Farul Constanta live scores page in Football/Romania section. Flashscore. info offers Farul Constanta livescore, final and partial results, standings and match details (goal scorers, red cards, odds comparison, …). Besides Farul Constanta scores you can follow 1000+ soccer competitions from 90+ countries around the world on Flashscore. Min. 83. Mercioiu și Vorobjovas au intrat, iar Ubbink și Passaglia au ieșit. Min. 80. Jefte Betancor și Purece au ieșit, Chițu și Sali au intrat. Min. 76. Miculescu a fost la un pas să deschidă scorul la Constanța. Min. 73. Antal îl înlocuiește pe Dangubic. Min. 70. Dobrosavlevici intră în careul lui Balauru, dar balonul iese în afara terenului și obține doar un corner. Min. 64. Dobrosavlevici și Petre au intrat, iar Pitu și Fernandes au ieșit. 90+2. Bustea și Benga au intrat, Miculescu și Roger au ieșit. Min. 90. Arbitrul arată 4 minute de prelungiri. Min. 89. Enes Sali pătrunde în careul oaspeților, încearcă să trimită spre poartă, dar balonul este blocat de apărătorii formației din Arad. Min. 87. Adi Petre vede cartonașul galben. Min. 85. Adi Petre cere penalty. Acesta acuză că balonul a fost atins de un adversar cu mâna. Minutul 11: Fabry apare pe un spaţiu liber şi reia din 7 metri pe lângă poartă. Minutul 7: GOL UTA! Ofosu îl lansează perfect pe Micovschi în careu, iar acesta reia cu un şut în diagonală! Minutul 1: A început partida! --------------------------------------------- Farul este departe de echipa din sezonul trecut. În acest sezon, obiectivul echipei lui Gică Hagi este să prindă locurile de play-off. UTA Arad vs Farul Constanta Livescore and Live Video UTA Arad are playing Farul Constanta at the Liga 1 of Romania on December 16. The match will kick off 12:00 UTC. ScoreBat is covering UTA Arad vs Farul ... VIDEO | Farul - UTA, joi, în direct, de la 20:00, pe Prima Sport 2mail-share icon Email Farul Constanţa a remizat pe teren propriu, scor 2-2, cu UTA Arad, într-o partidă restantă din etapa a cincea a Superligii Au marcat: Rivaldinho ’24, Artean ’50 / Micovschi ‘7, Fabry ‘27. Meciul ar fi trebuit să se dispute în august, dar a fost amânat deoarece echipa constănţeană era angrenată în Conference League. Min. 57. Pitu încearcă să pătrundă în careul lui UTA Arad, dar este blocat de apărarea arădenilor. Min. 51. Erico vede cartonașul galben. Min. 46. Radaslavescu îl înlocuiește pe Dussaut, fotbalist care s-a accidentat. Min. Vukcevic centează, dar balonul ajunge în brațele lui Aioani. Min. 45. A început repriza a doua. Min. 45+1: Pauză la Ovidiu! Min. [sport tv>>>] UTA Arad vs Farul Constanța în direct 16 acum 1 oră — [sport tv>>>] UTA Arad vs Farul Constanța în direct 16 decembrie 2023 acum 2 zile — Pe locul 7 in clasament, dar la egalitate de puncte cu ... Înaintea acestei confruntări, cele două formații sunt vecine de clasament, la egalitate de puncte, 24 la număr. Farul Constanța ocupă locul 7, în timp ce UTA Arad se află pe locul 8. Pasiunea pentru fotbal este o moștenire de familie, astfel că drumul către jurnalismul sportiv a venit natural. A intrat în presă în anul 2016, la IlfovSport. A început să scrie despre ligile inferioare și ușor-ușor a promovat la Revista IlfovSport, denumită ulterior 100% Sport. A lucrat... 44: Dussaut alunecă după ce lovește balonul și acuză probleme medicale la gleznă. Min. 40: După încercări repetate în careul arădenilor, Farul nu reușește să spargă apărarea celor de la UTA. Min. 32: Larie îl trage de tricou pe Ubbink și vede cartonașul galben. Min. 13: Betancor încearcă din nou! Atacantul spaniol șutează dintr-o poziție incomodă și mingea lovește bara laterală a porții arădenilor. Min. 7: Betancor șutează din marginea careului, însă Balauru este atent și reține balonul. Min. 1: A început partida! ECHIPELE DE START: FARUL: Aioani – Dussaut, Larie, Ghiță, De Nooijer, Boboc – Artean, Purece, Fernandes – Betancor, Pitu REZERVE: Brănescu, Dobrosavlevici, Buta, Martinovic, Radaslavescu, Sali, Chițu, Petrea, Casap ABSENȚI: Dănuleasa (accidentat) ANTRENOR: Gheorghe Hagi UTA: Balauru – Shlyakov, Medimorec, Erico, Vukcevic – Batha, Passaglia, Roger, Ubbink – Miculescu, Dangubic REZERVE: Iacob, Benga, Baravykas, Dima, Vorobjovas, Antal, Isca, Mercioiu, Buștea ABSENȚI: T. Minutul 37: Dobrogenii împing mingea în poartă, dar golul este anulat pentru offside. Minutul 27: GOL UTA! Ofosu ia splendid o acţiune individuală pe cont propriu şi scoate la Fabry, care reia din careu cu un şut din prima. Minutul 24: GOL Farul! Grameni centrează, iar Rivaldinho profită de lipsa de marcaj şi egalează. Mingea s-a dus printre picioarele lui Iacob. UTA Arad vs Farul în direct 16 decembrie 2023 Eurosport este acum 1 oră — Eurosport este sursa ta de știri pentru partida Romanian Liga I. Nu rata rezumatul meciului Farul Constanta - UTA Arad, ... VIDEO | Farul - UTA 2-2 (Rivaldinho 24, Artean 50 / Micovschi 7, Fabry 27), pe Prima Sport 2. Echipele de start: Farul: Aioani - Sârbu, K. Boli, M. Popescu, Kiki - T. Băluţă, Artean, Grameni - Gustavo Costa, Rivaldinho, Budescu UTA: F. Iacob - D. Rodrigues, Conte, Benga, Abeid - Freitas - Micovschi, Fabry, C. Mihai, Ofosu - G. Cooper Minutul 90+4: Final de meci! Se termină 2-2. Minutul 87: Sali se descurcă dintr-o poziţie dificilă şi pătrunde în careu. Execuţia sa e respinsă în corner. Minutul 50: GOL Farul! Budescu execută ca la carte un corner, iar Artean reia din prima cu piciorul drept. Minutul 45+3: Pauză! UTA conduce cu 2-1. Farul Constanta - UTA Arad Rezumat Urmăriți meciul live de Romanian Liga I Fotbal dintre Farul Constanta și UTA Arad cu Eurosport. Meciul începe la 20:00 pe 26 octombrie 2023. Aflați ultimele ... UTA Arad vs Farul în direct 2022 16 decembrie 2023 acum 2 ore — UTA Arad vs Farul în direct 2022 16 decembrie 2023 Transmitere live 13 nov. 2023 — FC UTA Arad vs Oțelul Galați în direct 2022 13 noiembrie ... Călin (accidentat), Tomozei (exclus din lot) ANTRENOR: Laszlo Balint Stadion: Academia Hagi (Ovidiu) Arbitru: Bîrsan Marcel (Bucureşti) / Asistenți: Ghinguleac Radu Adrian (Bucureşti), Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel) Partida este transmisă în direct la TV pe Digi Sport, Telekom Sport și Look Sport, dar și în format LIVE TEXT pe ProSport. ro. De asemenea, meciul poate fi urmărit Live Video Online AICI. UTA Arad - Farul Constanta Rezumat: Fotbal Scoruri & Urmăriți meciul live de Romanian Liga I Fotbal dintre UTA Arad și Farul Constanta cu Eurosport. Meciul începe la 14:00 pe 16 decembrie 2023. Farul - UTA Arad 0-0 | Remiză albă la Constanța! Cele două rivale rămân la egalitate de puncteMeciul dintre Farul Constanța și UTA Arad s-a terminat la egalitate, scor 0-0, iar formația lui Gică Hagi a ratat șansa să egaleze Rapid și FC Botoșani. În urma rezulatului înregistrat în runda a 16-a, Farul Constanța și UTA Arad rămân la egalitate de puncte, respectiv 25, doar că trupa lui Gică Hagi este pe locul 6 în clasamentul Ligii 1, toate acestea deoarece are un golaveraj mai bun. Farul Constanța – UTA Arad 0-0 Min. Farul Constanța - UTA Arad 2-2 | Al cincilea egal 26 oct. 2023 — Farul Constanța și UTA Arad au încheiat la egalitate, scor 2-2, în restanța din etapa a cincea din Superliga României. UTA Arad vs Farul în direct 16 decembrie 2023 acum 1 oră — At the end of the match, you will find all the highlights and the result of the FC Uta Arad - Farul Constanta meeting directly on this page.