top of page

Market Research Group

Public·36 members

Раднички Ниш Војводина uživo prenos 16.12.2023 Стреаминг

Radnicki Nis (also known as RADNIČKI or RADNIČKI NIŠ) and Vojvodina meet again 4 months after the Super Liga match which Vojvodina won 3-2. Radnicki Nis are ...

46. MINUT - Meč je nastavljen. Nije bilo promena u sastavima u odnosu na početak meča. ZAVRŠENO JE PRVO POLUVREME! Radnički vodi u Humskoj protiv Partizana 1:0. 45. MINUT - Igraće se dva minuta nadoknade vremena. Marković je u padu šutirao glavom posle kornera sa desne strane, ali je lopta ponovo prošla zamalo pored stative. 40. MINUT - PREČKA! Šutirao je sjajno Saldanja sa sedam osam metara, ali je okvir gola sačuvao goste. 37. MINUT - Još jednom preti Severina. Šutirao je sa desne strane, sa ivice kaznenog prostora, po zemlji u bliži ugao. Lopta je prohujala pored stative. 35. MINUT - Jamkam dobija prvi žuti karton na meču, posle faula nad Saldanjom. Biće dobra prilika za crno-bele da ugroze gol rivala iz slobodnog udarca sa nekih 25 metara. Antić je loše šutirao. 32. MINUT - Nova prilika za Valjak. Partizan porodio pobedu protiv Radničkog! Severina je junak Humske! (VIDEO)Valjak se trijumfalno vratio na domaći kolosek i barem malo je zalečio evropske rane, uhvativši dobar zalet za revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Sabaha. Na ovosezonskoj premijeri na stadionu u Humskoj Partizan je posle preokreta u samom finišu meča savladao niški Radnički - 2:1. Mučio se Partizan 90 i kusur minuta protiv Nišlija. rezultati, rasporedi, Radnicki Nis - Vojvodina uživo Pratite Vojvodina rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i detalje meča! Sledeći mečevi: 16.12. Radnicki Nis - Vojvodina, 21.12. Voždovac - Vojvodina ... A onda je usledila revija promašaja domaćih u kojima je prednjačio Mateus Saldanja. Da tri boda nisu ostala u Humskoj brazilski napadač bi bio apsolutni tragičar, pošto je promašio tri zicera kojima je mogao da donese preko potrebno izjednačenje, a uz to je pogodio i prečku u finišu prvog poluvremena. Partizan je na kraju nagrađen za borbenost i upornost koja dugo nije viđena među crno-belima. Ako ništa, Igor Duljaj je uspeo da vrati "duh Partizana" u svlačionicu kluba iz Humske, iznad koje je oblak zebnje zamenio onaj prepun nade u 78. Brazilac je propustio još jednu kolosalnu priliku da donese izjednačenje. 65. MINUT - Najbolja prilka za Nišlije. Belaković je lako prošao Ilića po levoj strani, ušao je u kazneni prostor i šutirao iskosa po zemlji u kontra ugao, ali je lopta prošla pored stative. Promena kod gostiju, Stojanovića menja Mesarović. 60. MINUT - Dvostruka promena Duljaja. Meniga i Kanutea menjaju Kalulu i Nikolić. 58. MINUT - Ređaju se ziceri za Partizan. Војводина Напредак prenos 11 децембар 2023 Онлине пре 4 дана — Војводина Раднички 1923 uživo prenos 2022 2 пре 20 сати — 04 . Livesport: Vojvodina - rezultati, rasporedi, Radnicki Nis - Vojvodina ... Ako Zvezda odbrani trofej onda će tu poziciju dobiti trećeplasirani tim, a četvrti i peti na tabeli će u kvalifikacije za Ligu konferencija. Ako TSC ili Čukarički osvoje kup i budu drugoplasirani onda će takođe trećeplasirani zauzeti mesto pobednika kupa. Ako Vojvodina osvoji kup onda će oni u treće kolo kvalifikacija za LE. U svakom slučaju, prvih pet ekipa Mozzart bet Superlige će u Evropu. Mečevi četvrtifinala Kupa Srbije počeli s