Market Research Group

Public·36 members

Партизан Раднички uživo 16 децембар 2023 Ватцх Онлине

Емисија уживо: https://star.livesportthrills.com/global.php Watch the exciting match between Radnicki Nis and Partizan in the Super Liga Фудбал 2023 ...

Partizan Radnički Niš uživo TV Arena sport - Fudbal - Mondo 13. 8. 2023. — Partizan pobedio Radnički iz Niša posle preokreta, golom Ksandera Severine u završnici utakmice. FK Partizan Beograd - YouTube Studio Uživo: Partizan - Vojvodina. 2.4K views. Streamed 3 days ago · 12:46 Studio Uživo: Radnički Kragujevac - Partizan. 1.9K views. Streamed 1 month ago. 87. minut - 4:0 za Partizan! Ponovo Nikolić pogađa na asistenciju mladog Stjepanovića. 86. minut - Rastrčao se Severina, ima jasnu želju da se dokaže. Njegov snađan šut odlazi preko gola, 82. minut - Vidakov je zamenio Činedua u redovima Radničkog, dok su za Partizan ušli Baždar i Stjepanović umesto Saldanje i Meniga Baždar je odmah bio u velikoj prlici posle centaršuta Severine, ali je glavom šutirao tik pored gola. uživo Radnički Niš Partizan livestream TV Arena sport пре 4 дана — Fudbaleri Partizana igraju od 16.00 na TV Arena 1 Premium utakmicu 18. kola Mozzart Bet Superlige Srbije protiv Radničkog u Nišu. Dva kornera su izveli crno-beli, a posle drugog Antić je dobro centrirao, ali je Saldanja glavom loptu poslao pored gola. 3. minut - Gluščević je šutirao sa 20-ak metara, veoma snažno i nedovoljno precizno. Utakmica je počela! 13. 50 - Na centru će stajati iskusni sudija Novak Simović. 13. 35 - Spremili su treneri taktiku za važnu utakmicu, a veliko iznenađenje u sastavu napravio je strateg crno-belih Igor Duljaj. 81. minut - GOOL, 3:0 je. Saldanja je sada postigao regularan gol. Sve je uradio Severina, prošao, odlično šutirao, ali samo do stative. Lopta se odbila do Brazilca koji je iz dva puta savladao Lekovića. 77. minut - Još jedan žuti karton, sada je kažnjen Izučukvu. 75. minut - Menjaju domaći. Umesto Gluščevića u igri je Aleksić, a umesto Bevisa igra bivši igrač Partizana Nemanja Tomić. 70. minut - Saldanja je postigao gol, sudija ga je poništio zbog ofsajda, a posle asistencije iz VAR sobe odluka je ostala na snazi. minut - Žuti karton za Šćekića zbog oštrog starta na sredini terena. 50. minut - Žuti karton za Mitrovića zbog dva vezana faula nad Kaluluom. Posle novog duela sa Bevisom, Kalulu je ostao na zemlji. Izgleda da ne može da se osloni na desnu nogu. Biće izmene, na teren će Severina. 46. minut - Prvi napad Partizana i slobodan udarac sa 20-ak metara iskosa. Natho je poslao loptu u kazneni prostor rivala, ona je došla do Kalulua, ali je strelac jedinog gola zakompolikovao stvari tražeči pravi trenutak za šut. 17. minut - Pokušao je Bevis, ali je njegov šut bio lak plen za golmana Partizana. 13. minut - Zapretili su domaći, ali je centaršut po zemlji rutinski "očistio" Marković. Na drugoj strani je pokušao Saldanja iz mrtvog ugla, nije bilo problema za Radnički. 10. minut - Nema uzbuđenja u prethodnih nekoliko minuta, vodi se borba za kontrolu terena i igre. 5. minut - Zapretio je i Partizan, ali promene rezultata nema. ŽIVI SAN O LIGI ŠAMPIONA: Partizan srušio Radnički u 14. 5. 2023. — Partizan srušio Radnički u Humskoj! (VIDEO). Foto: Starsport. Fudbaleri Partizan