top of page

Market Research Group

Public·68 members

Posušje Borac uživo 15 decembar 2023

Bodovi. 1, FK Borac Banja Luka, 17, 36:11, 42. 2, HŠK Zrinjski Mostar, 17, 37:19, 35. 3 ... HŠK Posušje, 17, 20:18, 20. 8, FK Željezničar, 17, 16:25, 19. 9, Igman ...

Treći njegov pokušaj danas. 61' - Fantastična šansa sada za Posušje. Nakon kornera s desne strane, glavom je šutirao Begić, ali Muftić nekako odbija loptu u korner. 58' - Nevjerovatno šta je uradio Krpić. On i Amoah izašli su sami na golmana Posušja, ali nije dodao, već je šutirao i odbranio mu je Kukić. Sebičnost koja se može skupo platiti. 54' - Fantastična šansa za Plave! Makazice Santosa odbranio je golman Kukić refleksnom intervencijom. Uslijedio je žestok protest igrača Posušja. 35' - Slab udarac Armina Hodžića. Namjestio se na desnu nogu, ali šutirao daleko preko gola Posušja. 29' - Beganovićev udarac iz slobodnjaka ide pravo u živi zid. Djelovalo je opasnije. 25' - U međuvremenu je Sarajevo povelo u Mostaru, što odgovara i Željezničaru pa su navijači Željezničara aplauzima to ispratili. [[SPORT TV-]] Sloga Doboj Borac Banja Luka uživo 1. dec 2023. — prije 1 dan — [GLEDAJ TELEVIZIJU]] Velež Sarajevo uživo prijenos gledaj 1 decembar 2023 prije 6 dana — Velež · #HŠK Zrinjski · #FK Borac ... (TV UŽIVO<) HŠK Posušje Borac Banja Luka prijenos 15 prije 50 minuta — (TV UŽIVO<) HŠK Posušje Borac Banja Luka prijenos 15 decembar 2023 BOSNA & HERCEGOVINAPremijer liga BiH. Posušje. Borac Banja Luka. 15.12. Arena sport TV BiH - moj trenutak, moj teren, moja tribina Uživo. Najava kola. Studio Premijer U posljednjem kolu jesenskog dijela fudbalskog Premijer lige BiH, Posušja će sutra na Mokrom docu ugostiti vodeći Borac. Pomagat će mu Tarik Mulasmajić i Aleksandar Smiljanić, dok će četvrti sudija biti Miloš Gigović iz Bosanske Gradiške. 16:50 - S druge strane, trener Posušja Branko Karačić zahvalio se navijačima na podršci u duelu protiv Borca te istakao da očekuje lijepu atmosferu na Grbavici. "Zahvaljujemo se svim navijačima na podršci po onako ružnom vremenu i nadamo se da će doći u velikom broju u Sarajevo. 49' - Željezničar ofanzivno krenuo u drugi dio, Posušje prilično zatvoreno, brani bod. 46' - Počelo je drugo poluvrijeme, veliki rez u Željezničaru. U igri su Galić, Santos i Hodžić. Iz igre su izašli Beća, Jašarević i napadač Hodžić. Poluvrijeme na Grbavici. Pravo je čudo kako nismo vidjeli gol u završnici jer je bilo svega, na obje strane. 45+1' - Igrat će se tri minute nadoknade. 45+1' - Nevjerovatna serija promašaja Željezničara i nerealno je kako lopta nije ušla u gol. Nakon gužve, na dva metra od gola lopta je pogodila Amoaha, ali otišla tik pored stative gola Posušja. 88' - GOOOOL! Štilić siguran s bijele tačke. 87' - Penal za Željezničar i crveni karton za Pavlovića zbog rušenja Santosa. 84' - GOOOOL! Armin Hodžić pogodio nakon velike inicijative Plavih. Primio je loptu, ali je i igrao rukom te je gol izazvao žestoke proteste gostujućih igrača. 79' - Ponovo Krpić jedan na jedan i ponovo odbrana Kukića! Izašao je napadač Plavih sam po desnoj strani na golmana Posušja, ali nova nevjerovatna intervencija danas nesavladivog Kukića. 76' - Petnaestak minuta nade za Plave da dođu do toliko željene pobjede. Sloga Meridian HŠK Posušje uživo 9 decembar 2023 prije 6 dana — Posušje uživo | Nogomet, Bosna & Hercegovina Sloga Doboj. Posušje. 09.12. 04:00. Posušje. Borac Banja Luka. 16.12. 08:00. Posušje. Zvijezda ... Željezničar Sarajevo Posušje uživo prijenos gledaj 26 26. nov 2023. — 5. aug 2023. — [TV UŽIVO-] FK Sarajevo Tuzla City uživo gledaj 24/11/2023 5 prije 10 sati — Igman Konjic - FK Borac Banja Luka. (POTOK>>>) Sloga Doboj Posušje uživo prijenos 9 prije 6 dana — Posušje uživo prijenos gledaj 11 august 2023 FK Željezničar 4: 2 6. [UŽIVO!!] Sloga Doboj Borac uživo prijenos 2 decembar 2023 prije 13 Zvijezda 09 Borac Banja Luka uživo prijenos 9 decembar prije 6 dana — Borac Banja Luka prijenos 23 22. — Uživo@@] HŠK Zrinjski... ((sport! )) Sarajevo Posušje uživo prijenos gledaj 11 august Zvijezda Borac ...