top of page

Market Research Group

Public·35 members

Спартак Црвена звезда uživo prenos 16.12.2023 Гледајте уживо

Bićete u prilici da pratite direktan televizijski prenos dva izuzetno ... Spartak ŽK - Crvena zvezda. 16.12.2023, 18:30, Partizan - Radnički 1923. 18.12 ...

TV prenos utakmice Spartak – Crvena Zvezda spartak_s.png Spartak 16.12.2023, 16:00h Gradski stadion u Subotici, Subotica 210x_fkcz_logo-3.png Crvena zvezda. Poz Tim O Gr Bod; 1 Crvena zvezda 17 27 43; 2 ... Zvezda "razbila" i Spartak, ali se fenomenalnom Lučiću nije dalo! (FOTO - VIDEO)Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su sa ubedljivim partijama u Superligi Srbije. Ekipa Baraka Bahara je sada pobedila Spartak sa 3:0 i zadržala maksimalan učinak, posle trijumfa od 5:0, 4:0 i 4:1. I gol razlika je odlična, 16:1. Golove su za branioca titule dali su Osman Bukari, Mihailo Bogićević (autogol), kao i Kings Kangva. Mada je kod trećeg gola situacija diskutabilna, pošto se može pripisati i golmanu Filipu Manojloviću. FK Spartak Subotica - FK Crvena zvezda резултат уживо Usluga Spartak Subotica rezultati se ažurira u stvarnom vremenu. Sljedeće utakmice: 16.12. Spartak Subotica - Crvena zvezda, 21.12. Novi Pazar - Spartak ... Zvezda TV Fudbaleri Crvene zvezde domaćini su Spartaku u 4. kolu Superlige. Zanimljivo je da je ovo duel dve od tri ekipe koje imaju maksimalan učinak na startu. Spartak ... FK Spartak Ždrepčeva krv Subotica – Zvanični sajt Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Spartak u utakmici 4. kola Superlige Srbije rezultatom 3:0.Zvezda je sve dileme rešila već u prvom poluvremenu. 44. MINUT - Lučić lako prolazi po levoj strani, ali Bukari dobro ne prihvata loptu. 43. MINUT - Bukari dobija žuti karton zbog starta nad Todoroskim. 39. MINUT - Kerkez greši, daje Kangvi loptu u noge. Zambijac šutira sa ivice kaznenog, ali nije precizan. 32. MINUT - Izmena u Spartaku. Jocić umesto Bogićevića. Keržakov već mora da menja zbog povrede. Vojvodina je konačno pobedila u Superligi ove sezone. Ekipa Ranka Popovića je u Novom Sadu pobedila Radnički iz Niša sa 3:2. Tim Nikole Trajkovića i dalje bez bodova. Strelci su bili Nikola Čumić (dva) i Uroš Nikolić. Strelci za Radnički bili su Pejović i Marjanović. 28. MINUT - Pokušava Đurasović na drugoj strani, ali nema promene rezultata. Glazer siguran. FK Crvena zvezda - Naslovna 5. 4. 2023. — Evo gde možete da gledate prenos meča Spartak – Crvena zvezda. Izvor direktan TV prenos na Arena sport premium 1 kanalu. Crvena zvezda ove ... Београд Спартак uživo 13/12/2023 Онлине пре 6 сати пре 2 дана — — — (БЕСПЛАТНО)) ИМТ Нови Београд Спартак uživo prenos 2022 24 новембар 2023 SUBOTA IMT - CRVENA ZVEZDA 0:2 22. minut - GOL! Kraso! 17 ... Nogomet, Srbija: Spartak Subotica 19. 8. 2023. — Crvena zvezda je na stadionu "Rajko Mitić" potpuna nadigrala subotički Spartak 3:0 (3:0) i na taj način došla do četvrtog trijumfa u ... Ali se u strelce nije upisao Vladimir Lučić, koji je večeras ostavio odličan utisak. Učestvovao je u akcijama kod golova, ali sam nije bio strelac. Tako je na primer u 47. minutu, u kaznenom maestralnim driblinzima izbacio dvojicu čuvara, ali nije uspeo da Manojloviću probaci loptu koz noge. MN Press Goste na čijoj klupi je proslavljeni Rus, Aleksandar Keržakov je "načeo